Tower Stage

    Nájdete nás:

  • Youtube
  • Facebook
  • Twitter
 

TOWER STAGE

Divadlo Tower Stage je súčasťou zrekonštruovanej budovy Tower 115, ktorá sa nachádza na nábreží Dunaja, v lokalite ktorú v najbližšom obobí čaká veľký urbanistický rozvoj. Toto významné územie je súčasťou budúceho moderného spoločensko - ekonomického centra Bratislavy.

Svojim dramaturgickým zameraním je divadlo TOWER STAGE profilovým divadlom pre hudbu a tanec, teda jeho javisko je otvorené širokému spektru zaujímavých projektov. Diváci budú mať možnosť vidieť tu predstavenia čisto tanečné, ale aj hudobno-dramatické, muzikál, či dokonca un-plug verziu koncertu niektorých slovenských hudobných kapiel

Mentorom a spolumajiteľom divadla je JÁN ĎUROVČÍK, renomovaný slovenský režisér a choreograf

Divadlo Tower Stage je situované priamo vo významnom uzle mestskej a prímestskej dopravy s priamym napojením na dialničné komunikácie a na bratislavský mestský okruh. Komunikačná dostupnosť lokality je zabezpečená aj prostredníctvom mosta Apollo, ktorý spája vonkajší dialničný okruh na petržalskej strane s centrom mesta.

Kapacita multifunkčnej sály je 372 miest - prízemie, balkón, pravý a ľavý bočný balkón a prístavky na prízemí.

Sála disponuje profesionálnym ozvučením a nadštandardným osvetlením dvoma ručnými a dvoma motorickými ťahmi.

Divadelná sála je plne klimatizovaná a disponuje bezbariérovým prístupom.

Foyer divadla tvorí luxusná vstupná hala - obchodná pasáž Tower 115 - prístupná pre širokú verejnosť s možnosťou využitia rôznych služieb. Nechýba tu banka, pošta, reštaurácia, kaviareň, či fitness.

 

Galéria